KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 10738045
nr 1073 8045
Helmer Osslund
(1866-1938), Sverige
Färgkrita, Helmer Osslund (1866-1938), 'Vårstämning Kolåsen', signerad, papperspannå, 46x62
Utrop:
25.000 kr
Såld:
18.500 kr
måndag 5 december 2016
kl 19:43:43
17.000 kr
18.000 kr
Helmer Osslund
Läs mer om Helmer Osslund