KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15033010
nr 1503 3010
Carl Skånberg
(1850-1883), Sverige
Oljemålning, Signerad, Studie. Olja på pannå, 27x15 cm, yttermått inklusive ram: 46x34 cm
Carl Skånberg, svensk bildkonstnär född 1850, död 1883 .
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:34:25
21/11 17:07:02
Carl Skånberg
Läs mer om Carl Skånberg