KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13407225
nr 1340 7225
Träsnitt
Ã…ke Holm (1900-1980). Signerad, motivet: 18x19 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:54:05
100 kr
150 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr