KONST / Litografier / Färglitografi 10515113
nr 1051 5113
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, 2000, 291/360, signerad, motivet: 37x44
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 18:02:08
22/8 17:57:08
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö