KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12691159
nr 1269 1159
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -70, stilleben, 45x36 cm
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:30:25
17/8 16:50:58
500 kr
19/8 12:44:41