KONST / Litografier / Färglitografi + carborundumetsning 7187421
*
nr 718 7421
Ruth Tulving
(f. 1932)
Färglitografi + carborundumetsning , Ruth Tulving (f. 1932), Bla Paris, 68 x 48 & 38 X 29
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 oktober 2011
kl 18:21:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/10 18:11:41
1
300 kr
3/10 18:13:24
2
350 kr
3/10 18:16:55
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carborundumetsning färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ruth tulving
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:49
-
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:16
*
Ruth Tulving
nr 718 7421
Ruth Tulving
(f. 1932)
Färglitografi + carborundumetsning , Ruth Tulving (f. 1932), Bla Paris, 68 x 48 & 38 X 29
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/10 18:11:41 | 1 | 300 kr |
3/10 18:13:24 | 2 | 350 kr |
3/10 18:16:55 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carborundumetsning färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ruth tulving
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:49 -
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:16