KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193463
nr 1419 3463
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Vitsippor. Signerad, daterad 1965, Akvarell, bildmått: 24x14, yttermått inklusive ram: 38x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:21:31
100 kr
150 kr
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu