KONST / Litografier / Färglitografi 12847192
nr 1284 7192
Arvid Widerberg
(1904-1998), Sverige
Färglitografi, Drottningholms slott. Signerad, numrerad 235/360. Motivet: 46x51 cm
Arvid Widerberg, svensk målare och grafiker född 1904, Lund, död 1998, Malmö.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:49:36
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Arvid Widerberg
Läs mer om Arvid Widerberg