KONST / Litografier / Färglitografi 16197413
nr 1619 7413
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, numrerad 135/240 - 1990, daterad landskap. Färglitografi, bildmått: 44x32 cm, yttermått inklusive ram: 556x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:06:10
11/5 11:51:18
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman