KONST / Litografier / Färglitografi 13878289
nr 1387 8289
Hasse Froom
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, 5 st, Signerade, yttermått inklusive ram: ca 55x70cm
Hasse Froom, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:32:26
24/3 23:43:23