KONST / Litografier / Färglitografi 14332097
nr 1433 2097
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 50/750. Färglitografi, bildmått: 44x33, yttermått inklusive ram: 63x50cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:10:41
8/11 17:22:03
700 kr
22/11 18:01:08
22 nov