KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13062168
nr 1306 2168
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
Färgetsning, Staffan Snidare, Decembersnö, kolorerad. Signerad, daterad -86. Motivet: 11x17 cm
Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:44:30
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare