KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 7549141
nr 754 9141
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Tuschlavering , Peter Dahl (f. 1934), Monsieur Bertin, signerad, 1975, 40, 5x32
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 23 april 2012
kl 17:54:48
23/4 15:20:25
Peter Dahl (f. 1934)