KONST / Litografier / Färglitografi 14052094
nr 1405 2094
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, "Fyra steg tillbaka". Signerad, numrerad 71/90, daterad 1981. Motivet: 39x39 cm, yttermått inklusive ram: 72x64 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:04:45
18/6 07:03:44
100 kr
21/6 17:59:45
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström