KONST / Litografier / Färglitografi 15417090
nr 1541 7090
Marianne Lindberg De Geer
(f. 1946), Sverige
"Rabbit Tales" Signerad, numrerad 120/250, Färglitografi, oramat löst blad, 44x51 cm
Marianne Lindberg De Geer, svensk konstnär född 1946.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:24:30
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Marianne Lindberg De Geer
Läs mer om Marianne Lindberg De Geer