Föremål som liknar etsning Drottningholm
6372 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 21 mars 2022
3080 Etsning
Signerad, Drottningholm. Motivet: 34x52cm
Såld: 300 kr
Såldes den 11 januari 2021
2549 Etsning
Drottningholm. Ej signerad. Motivet: 27x57 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 31 augusti 2020
6552 Etsning
Martin Rudolf Hedland, Karusell Drottningholm, 29x37
Såld: 300 kr
Såldes den 12 november 2018
4358 Etsning
Drottningholms slott, motivet: 32x40
Såld: 100 kr
Såldes den 26 februari 2018
8613 Etsning
Drottningholms slott, motivet: 26x38
Såld: 100 kr
Såldes den 27 november 2017
4398 Etsningar
6 st, Drottningholm, div bla ritningar, lösa blad
Såld: 250 kr
Såldes den 29 september 2014
4389 Etsningar & te..
lösa blad, diverse, Drottningholm
Såld: 250 kr
Såldes den 29 september 2014
2173 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 maj 2014