Föremål som liknar golvljusstake metall
5118 Golvljusstake
Såld: 450 kr
Såldes den 9 september 2019
6130 Golvljusstake
Såld: 1.600 kr
Såldes den 5 november 2018
4077 Golvljusstake
1950-tal, metall, 5-ljusarmar. Höjd: 78
Såld: 100 kr
Såldes den 21 maj 2018
7205 Golvljusstake
metall, förgylld, 1800-tal, höjd: 130 cm
Såld: 2.400 kr
Såldes den 2 november 2015
5089 Golvljusstake
+ bordsljusstake, metall, höjd: 21- 150
Såld: 400 kr
Såldes den 14 september 2015
1498 Golvljusstake
metall, höjd: 77 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 15 juni 2015