KONST / Litografier / Grafiskt blad 13292021
nr 1329 2021
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Stilla". Signerad, numrerad 23/60. Oramat löst blad. Motivet: 18x28 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:22:23
20/5 21:08:37