KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15904002
*
nr 1590 4002
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Purple patterns". Signerad. Akvarell, 30x24cm, yttermått inklusive ram: 44x37cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 januari 2024
kl 18:48:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/1 17:56:37
1
600 kr
15/1 17:21:16
2
700 kr
15/1 17:22:21
2
800 kr
15/1 17:25:19
1
Vinnande bud
15/1 18:03:00
3
1.200 kr
15/1 18:03:00
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Läs mer om Filiph Jakobsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller filiph jakobsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:47
-
9317 Akvarell
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:27
-
2089 Akvarell
Ann Margret Hede. Skärgårdsmotiv. Signerad. Akvare..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:24
-
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:18
-
2106 Akvarell
Elsa Backlund-Celsing (1880-1974), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:45
*
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Filiph Jakobsson
nr 1590 4002
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Purple patterns". Signerad. Akvarell, 30x24cm, yttermått inklusive ram: 44x37cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 januari 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/1 17:56:37 | 1 | 600 kr |
15/1 17:21:16 | 2 | 700 kr |
15/1 17:22:21 | 2 | 800 kr |
15/1 17:25:19 | 1 | Vinnande bud |
15/1 18:03:00 | 3 | 1.200 kr |
15/1 18:03:00 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.Läs mer om Filiph Jakobsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller filiph jakobsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53 -
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:47 -
9317 Akvarell
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:27
-
2089 Akvarell
Ann Margret Hede. Skärgårdsmotiv. Signerad. Akvare..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:24 -
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:18 -
2106 Akvarell
Elsa Backlund-Celsing (1880-1974), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:45