KONST / Litografier / Litografi 13051216
nr 1305 1216
Bengt Kristenson
(f. 1920), Sverige
Litografi, Militärer. Signerad, numrerad 135/300, ramens innermått: 45x56cm
Bengt Kristenson, svensk tecknare och målare född 1920.
Utrop:
500 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:55:08
Bengt Kristenson
Läs mer om Bengt Kristenson