KONST / Litografier / Färglitografi 13401056
nr 1340 1056
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 56/360, stilleben. Motivet: 40x30cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 18:32:22
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr