KONST / Litografier / Färglitografier 14445358
nr 1444 5358
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografier, 2 st, EA & 350-upplaga, figurer, färglitografi, yttermått inklusive ram: 50x62-67 cm. Signerad
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:00:18
200 kr
300 kr
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström