KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13314095
nr 1331 4095
Blandteknik, Hans Osswald (f. 1919), Sverige. Komposition, 43x35 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 juni 2020
kl 18:24:03
200 kr