KONST / Litografier / Färglitografi 11482537
nr 1148 2537
Peder Josefsson
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 6/40, 'Röd-Grön', motivet: 35x35
Peder Josefsson, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:38:25
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr