KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034255
nr 1603 4255
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Bakgård. Signerad, daterad -57. Olja på pannå, 55x36 cm, yttermått inklusive ram: 68x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:03:03
3/3 19:54:42
4/3 20:01:26
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers