KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051527
nr 1305 1527
Per Thorlin Eriksen. Signerad, daterad 1956. Olja på pannå, 73x92 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:04:59
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr