KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12823043
nr 1282 3043
Karin Frostenson
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, "Flickan Fågeln och Berget". Signerad a tergo. Olja på duk, 138x115 cm
Karin Frostenson, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:24:22
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr