KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10267214
*
nr 1026 7214
Träsnitt
Kina, motivet: 39x26
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 mars 2016
kl 19:52:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/3 13:10:53
1
Vinnande bud
16/3 14:07:28
2
200 kr
16/3 14:07:28
1
250 kr (Budbetjänt)
16/3 14:07:40
2
400 kr
16/3 14:07:40
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien etsningar grafik kina kinesisk kinesiskt linoleumsnitt träsnitt
-
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:14
-
5170 Träsnitt
Oidentifierad konstnär. Signerad, omfamning. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:29
-
4091 Träsnitt
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Musikanter. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:36
*
Träsnitt
Läs om budbetjänten
nr 1026 7214
Träsnitt
Kina, motivet: 39x26
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 mars 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/3 13:10:53 | 1 | Vinnande bud |
16/3 14:07:28 | 2 | 200 kr |
16/3 14:07:28 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
16/3 14:07:40 | 2 | 400 kr |
16/3 14:07:40 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien etsningar grafik kina kinesisk kinesiskt linoleumsnitt träsnitt
-
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:14 -
5170 Träsnitt
Oidentifierad konstnär. Signerad, omfamning. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:29 -
4091 Träsnitt
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Musikanter. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:36