KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 16218302
nr 1621 8302
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Pasteller, 2 st, Signerad, daterad -76, Landskap med åkrar. Bildmått: 39x48 cm, yttermått inklusive ram: 53x73 & 68x83 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:20:55
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas