ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8794282
*
nr 879 4282
Spegel
diameter: 60
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 mars 2014
kl 18:12:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/2 23:17:56
1
400 kr
2/3 13:40:21
2
150 kr
2/3 13:40:36
2
250 kr
2/3 13:40:50
2
350 kr
2/3 13:41:03
2
450 kr
2/3 14:58:39
3
900 kr
2/3 18:49:58
2
600 kr
2/3 18:50:28
2
800 kr
3/3 17:57:16
4
Vinnande bud
3/3 18:06:54
5
1.100 kr
3/3 18:10:11
4
justering av budtak
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel
nr 879 4282
Spegel
diameter: 60
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 mars 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/2 23:17:56 | 1 | 400 kr |
2/3 13:40:21 | 2 | 150 kr |
2/3 13:40:36 | 2 | 250 kr |
2/3 13:40:50 | 2 | 350 kr |
2/3 13:41:03 | 2 | 450 kr |
2/3 14:58:39 | 3 | 900 kr |
2/3 18:49:58 | 2 | 600 kr |
2/3 18:50:28 | 2 | 800 kr |
3/3 17:57:16 | 4 | Vinnande bud |
3/3 18:06:54 | 5 | 1.100 kr |
3/3 18:10:11 | 4 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27