KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13051426
nr 1305 1426
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Blyerts, 3 st. Skogens djur. Signerade, ramens innermått: 53x48 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:21:38
500 kr
600 kr
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg