ÖVRIGT / Mattor / Ryamatta 10695125
*
nr 1069 5125
Ryamatta
50/60-tal, 95x140
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:25:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 16:22:24
1
100 kr
14/11 00:00:03
2
150 kr
14/11 11:27:59
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
4201 Matta
Afghan Gobi, 149x189 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:29
-
4202 Matta
Afghan Gobi, 203x297 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:36
-
4199 Matta
Gabeh Golsang, 267x359 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:24
-
4207 Matta
Kelim Afghan, 83x287 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4206 Matta
Keshan, 248x356 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:52
-
4205 Matta
Nain part silk 9la, 197x295 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:48
*
Ryamatta
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5125
Ryamatta
50/60-tal, 95x140
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 16:22:24 | 1 | 100 kr |
14/11 00:00:03 | 2 | 150 kr |
14/11 11:27:59 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
4201 Matta
Afghan Gobi, 149x189 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:29 -
4202 Matta
Afghan Gobi, 203x297 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:36 -
4199 Matta
Gabeh Golsang, 267x359 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:24
-
4207 Matta
Kelim Afghan, 83x287 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58 -
4206 Matta
Keshan, 248x356 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:52 -
4205 Matta
Nain part silk 9la, 197x295 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:48