KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177153
nr 1417 7153
Helge Zandén
(1886-1972), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 36x40 cm
Helge Zandén, svensk målare född i Borås 1886, död 1972.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:33:14
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
Helge Zandén
Läs mer om Helge Zandén