ÖVRIGT / Mattor / Avar 4103024
nr 410 3024
Avar
Antik, 97x115, jämnt ställvis hårdare slitage, kortsidor med skador, trampveck, even partlt heavier wear, ends with damages, folding wear
Utrop:
7.000 kr
Såld:
12.800 kr
måndag 8 maj 2006
7.000 kr
ledande budet*
7.800 kr
8.200 kr
8.600 kr
9.000 kr
8 maj
TEMA Orientaliska mattor 3
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 3