KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545424
nr 1454 5424
Tore Hultcrantz
(1923-1998), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 41x69 cm
Tore Hultcrantz, svensk målare och grafiker född 1923, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:05:10
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
Tore Hultcrantz
Läs mer om Tore Hultcrantz