KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14299129
nr 1429 9129
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, Carl Larsson (1853-1919), ej signerad, efter. Bildmått: 31x24cm, yttermått inklusive ram: 59x48cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:42:33
31/10 20:51:47
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson