KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11743338
nr 1174 3338
Johnny Friedlaender
(1912-1992)
Färgetsning, Johnny Friedlaender (1912-1992), 18/100, signerad, motivet: 51x41
Johnny Friedlaender, målare född 1912, död 1992.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 april 2018
kl 20:36:49
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Johnny Friedlaender
Läs mer om Johnny Friedlaender