KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16197020
nr 1619 7020
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, landskap med vattendrag, 21x51 cm, yttermått inklusive ram: 27x57 cm
Utrop:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:24:09
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor