MÖBLER / Bord / Skrivbord 8584477
nr 858 4477
Skrivbord
Björk, längd: 140, djup: 85, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 november 2013
kl 20:37:47
500 kr
400 kr
Skrivbord
Kondition: slitage, skador
nr 858 4477
Skrivbord
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 11 november 2013 |