MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12223655
nr 1222 3655
Byrå
teak, 1950-tal, Längd: 82. Djup: 40, höjd: 72 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:32:02
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr