KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13058142
nr 1305 8142
Morgan Johansson
(f. 1966), Sverige
Blandteknik, Hötorget, Stockholm. Signerad, daterad 2003. Motivet: 23x20cm
Morgan Johansson, svensk bildkonstnär född 1966.
måndag 3 februari 2020
kl 20:13:22