KONST / Litografier / Färglitografi 16185384
nr 1618 5384
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 154/250. "Skägga" Färglitografi, bildmått: 40x33 cm, yttermått inklusive ram: 48x58 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:44:07
6/5 18:58:41