KONST / Litografier / Färglitografi 11233072
nr 1123 3072
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), sommar i roslagen, HC-upplaga, signerad, löst blad, bladets mått ca 55,5x75,5 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 18:43:37
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö