BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 9546348
nr 954 6348
Kandelabrar
1 par, Zink, sent 1800-tal, höjd: 40 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 april 2015
kl 20:04:19
13/4 13:06:59