MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 6798038
nr 679 8038
Sideboard
50/60-tal, Teak, längd: 200, djup: 46, höjd: 84
Kondition: slitage
Utrop:
3.500 kr
Såld:
6.100 kr
måndag 31 januari 2011
kl 17:56:47
5.100 kr
3.500 kr
3.900 kr
4.400 kr
5.100 kr
5.400 kr
6.000 kr
5.600 kr
31 jan
50-tal
Läs mer om 50-tal