KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 16197311
nr 1619 7311
Stig-Owe Jemseby
(1941-2017), Sverige
Gouache, Signerad, yttermått inklusive ram: 103x72 cm, oramad
Kondition: sglas
Stig-Owe Jemseby, svensk målare, grafiker och skulptör född 1941, död 2017.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:13:37
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Stig-Owe Jemseby
Läs mer om Stig-Owe Jemseby
Gouache