KONST / Litografier / Färglitografi 14752025
nr 1475 2025
Anne Vilsbøll
(f. 1951), Danmark
Komposition. Signerad, färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Yttermått inklusive ram: 88x63 cm, ramad utan glas
Anne Vilsbøll, dansk bildkonstnär född 1951 i Köpenhamn.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:17:19
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Anne Vilsbøll
Läs mer om Anne Vilsbøll