KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308037
nr 1230 8037
Oidentifierad konstnär, Söders höjder, signerad, 1924. Olja på duk, 46x38
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:02:25
18/1 19:32:18
200 kr
21/1 17:42:54
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm