KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8996533
nr 899 6533
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad, Gata, 41 x 43
Utrop:
300 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 9 juni 2014
kl 18:49:44
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
450 kr
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.900 kr
1.900 kr