KONST / Litografier / Färglitografi 15482002
nr 1548 2002
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Komposition med stolar. Signerad, numrerad 35/190. Färglitografi. Bladets mått: ca 58x56 cm, yttermått inklusive ram: 70x68 cm
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:39:26
300 kr
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Ingbritt Irene Lagerberg
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg